Egzaminy z języka angielskiego

mgr Katarzyna Banaś-Sieradzka

kkb@poczta.fm

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA:

06.06.2017 r.; godz.: 11:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 1.50
Poziom B1 i C1 (IFW II rok st. magisterskie uzupełniające)

12.06.2017 r.; godz.: 08:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B2 (III rok st. I stopnia)

14.06.2017 r.; godz.: 08:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B1 (II rok st. I stopnia)

14.06.2017 r.; godz.: 12:00; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 1.20
Poziom C1 (I rok st. I stopnia)

27.06.2017 r.; godz.: 8:30; Sosnowiec WNoZ; ul. Będzińska 60, s. 205
Poziom B2

CZĘŚĆ USTNA:

12.06.2017 r.; godz.: 14:00; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B2 (III rok st. I stopnia)

13.06.2017 r.; godz.: 8:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B1 i C1 (IFW II rok st. magisterskie uzupełniające)

16.06.2017 r.; godz.: 08:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom C1 (I rok st. I stopnia)

19.06.2017 r.; godz.: 08:30; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B1 (II rok st. I stopnia)

27.06.2017 r.; godz.: 13:00; Sosnowiec WNoZ; ul. Będzińska 60, s. 205
Poziom B2
 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

27.06.2017 r.; godz. 9:00; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B1 i C1 (IFW II rok st. magisterskie uzupełniające)
Poziom B2 (III rok st. I stopnia)

18.09.2017 r.; godz.: 9:00; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B2
Poziom C1 (I rok st. I stopnia)

22.09.2017 r.; godz.: 9:00; Sosnowiec WFil.; ul. Gen. Grota-Roweckiego 5, s. 3.8
Poziom B1 (II rok st. I stopnia)
 

 

mgr Bogumiła Bober

bogumilabober@poczta.onet.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 godz. 10:00 - 11:30; WMFiCh; ul. Uniwersytecka 4 s. SA. 1
POZIOM B2 (Fizyka III rok, studia stacjonarne)

24.06. 2017 godz. 9:00 - 10:30; WNS; ul. Bankowa 11 s. 148
POZIOM A2 (PASMO II ROK, studia niestacjonarne)

24.06.2017 godz. 10:30 - 12:00; WNS; ul. Bankowa 11 s. 148
POZIOM B1 (DFiC II ROK studia niestacjonarne)

22.06.2017 godz. 18.00 - 19.30; SPNJO; ul. Bankowa 14 s. 371
POZIOM A2 (Psychologia II rok, studia wieczorowe)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 godz.: 9:00; WMFiCh; ul. Uniwersytecka 4 s. 161
POZIOM B2 (Fizyka III rok, studia stacjonarne)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2017 godzina 9.00.-11.30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B2 (Fizyka III rok, studia stacjonarne)

23.09.2017 godz 9:00 - 10:30; WNS ul. Bankowa 11, s. 148
POZIOM A2 (PASMO II ROK, studia niestacjonarne)

23.09.2017 godz. 10:30 - 12:00; WNS ul. Bankowa 11, s. 148
POZIOM B1 (DFiC II ROK studia niestacjonarne)

21.09.2017 godz. 16:00 - 17:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM A2 (Psychologia II rok, studia wieczorowe)

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2017 godz. 9:00 - 12:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B2 (Fizyka III rok, studia stacjonarne)

 

mgr Agata Cienciała

agata.cienciala@gmail.com

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2017 r.; godz.: 09:00; WEiNoE (Cieszyn); ul. Bielska 62, s. 14
POZIOM B1

19.06.2017 r.; godz.: 11:00; WArt.; (Cieszyn); ul. Bielska 62, s. 14
POZIOM B2

20.06.2017 r.; godz.: 09:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357, 360
POZIOM B1

20.06.2017 r.; godz.: 09:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 09:00; WEiNoE; Cieszyn , s. 14
POZIOM B1

19.06.2017 r.; godz.: 15:00; WArt.; Cieszyn , s. 14
POZIOM B2

22.06.2017 r.; godz.: 09:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 362
POZIOM B2

22.06.2017 r.; godz.: 11:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B2

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 09:00; WEiNoE (Cieszyn); ul. Bielska 62, s. 14
POZIOM B1

18.09.2017 r.; godz.: 11:00; WArt. (Cieszyn); ul. Bielska 62, s. 14
POZIOM B2

19.09.2017 r.; godz.: 09:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 369
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 13:00; WArt. (Cieszyn); ul. Bielska 62, s. 14
POZIOM B1, B2

19.09.2017 r.; godz.: 11:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 369
POZIOM B1

 

mgr Zdzisław Ciuk

zdzislaw.ciuk@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2017 r.; godz.: 9:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, Cieszyn s. 15
POZIOM B1

13.06.2017 r.; godz.: 11:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

13.06.2017 r.; godz.: 14:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B1

13.06.2017 r.; godz.: 16:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 9:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B 1

18.09.2017 r.; godz.: 11:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 14:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B1

18.09.2017 r.; godz.: 15:00; WYDZIAŁ Artystyczny; ul. Bielska 62, s. 15
POZIOM B2

 

mgr Krzysztof Franek

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2017 r.; godz.: 9:00; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

13.06.2017 r.; godz.: 10:30; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

13.06.2017 r.; godz.: 12:00; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 9:00; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 10:00; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 12.00 ; WEiNoE; ul. Bielska 62 Cieszyn, s. 12
POZIOM B1

 

mgr Małgorzata Gępka

malgorzata.gepka@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2017 r.; godz.: 09:00; WIiNoM (Sosnowiec); ul. Będzińska 39, s. B4 i B5
POZIOM B1 (Inf)

20.06.2017 r.; godz.: 15:00; WNS (Katowice); ul. Bankowa 11, s. 233
POZIOM B1 (WNS)

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2017 r.; godz.: 09:00; WIiNoM (Sosnowiec); ul. Będzińska 39, s. 222
POZIOM B1 (Inf)

22.06.2017 r.; godz.: 08:30; WIiNoM (Sosnowiec); ul. Będzińska 39, s. 222
POZIOM B1 (Inf i WNS)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

22.09.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 234
POZIOM B1 (WNS + WIiNoM)

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2017 r.; godz.: 13:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 234
POZIOM B1 (WNS + WIiNoM)

 

mgr Marcin Gorgol

marcingorgol@interia.pl



I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 godz. 12:00 – 13:30, WMFCH; ul. Bankowa 14, aula 213
Poziom B1

21.06.2017 godz. 10:00 - 11:30, WMFCH; ul. Bankowa 14, aula 420
Poziom B2

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2017 godz. 9:00 - 12:00 SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 360
Poziom B1 (WNS dziennikarstwo)

26.06.2017 godz. 9:00 - 10:30 SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 360
Poziom B1 (matematyka)

23.06.2017 godz 12:00 - 13:30 SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 360
Poziom B2 (informatyka stosowana)

26.06.2017 godz. 10:30 - 12:00 SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 360
Poziom B2 (matematyka)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2017 godz. 10:00 – 11:30, WMFCH; ul. Bankowa 14, aula 362
Poziom B1 i B2



mgr Katarzyna Gronowska

kagron@op.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

10.06.2017 r.; godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec; ul. Grota - Roweckiego 5, s. 2.14
POZIOM B1 (Filologia Wschodniosłowiańska - studia zaoczne)

10.06.2017 r.; godz. 11:00; WFil. Sosnowiec; ul. Grota - Roweckiego 5, s. 2.14
POZIOM B2 (Informatyka)

12.06.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM A2 (grupa Międzywydziałowa)

16.06. 2017 r.; godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.24
POZIOM B1 (Filologia Słowiańska)

19.06.2017 r.; godz.: 10:00; WFil., Katowice, Pl. Sejmu Śl. 1, s. 307
POZIOM B1  (Informacja naukowa i Bibliotekoznawstwo , Informacja w instytucjach e-społeczeństwa)

CZĘŚĆ USTNA

10.06.2017 r., godz.: 10:30; WFil. Sosnowiec; ul. Grota - Roweckiego 5, s. 2.14
POZIOM B1 (Filologia Wschodniosłowiańska)

13.06.2017, godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM A2 (grupa Międzywydziałowa)

16.06. 2017 r., godz.: 10:30; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18
POZIOM B1 (Filologia Słowiańska)
POZIOM B2 (Informatyka)

22.06.2017 r., godz.: 10:00; WFil., Katowice, Pl. Sejmu Śl. 1, s. 315
POZIOM B1 (Informacja naukowa i Bibliotekoznawstwo)

23.06.2017 r., godz.: 09:00; WFil., Katowice, Pl. Sejmu Śl. 1,  315
POZIOM B1 (Informacja w instytucjach e-społeczeństwa) 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA I USTNA

08.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18
POZIOM B1 (Filologia Słowiańska)
POZIOM B2 (Informatyka)

09.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.14
POZIOM B1 (Filologia Wschodniosłowiańska - studia zaoczne)

15.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Katowice, Pl. Sejmu Śl. 1, s. 3.15;
POZIOM B1 (Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Informacja w instytucjach e-społeczeństwa)
POZIOM A2 (grupa międzywydziałowa)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA I USTNA

08.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18
POZIOM B1 (Filologia Słowiańska)
POZIOM B2 (Informatyka)

09.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.14
POZIOM B1 (Filologia Wschodniosłowiańska - studia zaoczne)

15.09.2017 r., godz.: 09:00; WFil. Katowice, Pl. Sejmu Śl. 1, s. 3.15;
POZIOM B1 (Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Informacja w instytucjach e-społeczeństwa)
POZIOM A2 (grupa międzywydziałowa)

 

 

mgr Joanna Jakubiec-Bontko

jjbontko@poczta.fm

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

10.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:30; WPiA; ul. Bankowa 11b, aula 3
POZIOM B2

10.06.2017 r.; godz.: 11:45 - 13:15; WPiA; ul. Bankowa 11b, aula 3
POZIOM C1

CZĘŚĆ USTNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 14:00; WPiA; ul. Bankowa 11b, s. 38
POZIOM B2 i C1

23.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 14:00; WPiA; ul. Bankowa 11b, s. 38
POZIOM B2 i C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

20.09.2017 r.; godz.: 17:30; WPiA; ul. Bankowa 14, s. 369



dr Tomasz Jarczyk

tommmjar@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

21.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 10:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 201
POZIOM B2

26.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 10:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 203
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2017 r.; godz.: 11:00 - 14:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 201
POZIOM B2

26.06.2017 r.; godz.: 11:00 - 11:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 203
POZIOM B1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.09.2017 r.; godz.: 08:00 - 9:30; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 204
POZIOM B1 i B2

CZĘŚĆ USTNA

19.09.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 204
POZIOM B1 i B2

 

mgr Ryszard Kalamarz

ryszard.kalamarz@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

09.06.2017 r.; godz.: 09:00; WPiA; ul. Bankowa 11b, aula 1
POZIOM B2 (Prawo)

09.06.2017 r.; godz.: 11:00; WPiA; ul. Bankowa 11b, aula 1
POZIOM B1 (Administracja i Prawo)

19.06.2017 r.; godz.: 9:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 360
POZIOM B2 (Administracja)

CZĘŚĆ USTNA

12.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 366
POZIOM B2 (Prawo)

14.06.2017 r.; godz.: 9:00 - 11:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 366
POZIOM B1 (Administracja)

20.06.2017 r.; godz.: 9:00 - 12:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 366
POZIOM B2 (Administracja)

20.06.2017 r.; godz.: 12:00 - 14:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 366
POZIOM B1 (Prawo)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2017 r.; godz.: 10:00 - 12:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 360
POZIOM B1 i B2

CZĘŚĆ USTNA

20.09.2017 r.; godz.: 12:00 - 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, pok. 366
POZIOM B1 i B2
 

 

mgr Liliana Kałafatiuk

laperla@poczta.onet.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11 , s. 10
POZIOM B1 i B2 (dwie grupy)

14.06.2017 r.; godz.: 10:00; WTl.; ul. Jordana 18 , s. 101
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2017 r.; godz.: 09:00; WNS; ul. Bankowa 11 , s. 144
POZIOM B1 i B2 (dwie grupy)

19.06.2017 r.; godz.: 09:00; WTl.; ul. Jordana 18 , s. 203/5
POZIOM B1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 369
POZIOM B1 i B2

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14 , s. 369
POZIOM B1 i B2

mgr Ewa Karolczak-Wawrzała

ewawrzala@gmail.com

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2017 r.; godz.: 9.00:12.00; WIiNom; ul. Będzińska 39, s.B4 i B5
POZIOM B1 (wszystkie grupy WIiNoM + Geologia)

14.06.2017 r.; godz.: 9.00:12.00; WIiNom; ul. Będzińska 39, s.B4 i B5
POZIOM B2 (Mechatronika)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 16:00; WIiNom; ul. Żytnia 12 , s. 31
POZIOM B1 (wszystkie grupy WIiNoM + Geologia)

14.06.2017 r.; godz.: 16.00; WIiNom; ul. Żytnia 12 , s. 31
POZIOM B2 (Mechatronika)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

O5.09.2017 r.; godz.: 10.00:13.00; WIiNoM; ul. Żytnia 12, s. 31
POZIOM B1 (wszystkie grupy WIiNoM + Geologia)

05.09.2017 r.; godz.: 10.00; WIiNoM; ul. Żytnia 12, s. 31
POZIOM B2 (Mechatronika)

CZĘŚĆ USTNA

05.09.2017 r.; godz.: 16.00; WiNoM; ul. Żytnia 12 , s. 31
POZIOM B1 (wszystkie grupy WIiNoM + Geologia)

05.09.2017 r.; godz.: 16.00; WiNoM; ul. Żytnia 12 , s. 31
POZIOM B2 (Mechatronika)

 

mgr Katarzyna Kiszka

katarzyna.kiszka@yahoo.co.uk

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

09.06.2017 r.; godz.: 13.30; WYDZIAŁ WPiA; ul. Bankowa 11b, Aula 7
POZIOM B2, C1

CZĘŚĆ USTNA

12.06.2017 r.; od godz.9:00 WYDZIAŁ WPiA; ul.Bankowa 11b , s.38  
POZIOM B2, C1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

26.09.2017 r.; godz.: 13.30; WYDZIAŁ WPiA; ul. Bankowa 11b, s.38
POZIOM B2, C1

CZĘŚĆ USTNA

27.09.2017 r.; godz.: 13.30; WYDZIAŁ WPiA; ul. Bankowa 11b, s.38
POZIOM B2, C1

 

mgr Anna Kluczka

anna.kluczka@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11 , s. 233
POZIOM B1 (gr. nr 22 i 23)

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 234
POZIOM B1 (gr. nr 22 i 23)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.09.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11 , s. 234
POZIOM B1 (gr. nr 22 i 23)

CZĘŚĆ USTNA

13.09.2017 r.; godz.: 12:00; WNS; ul. Bankowa 11 , s. 234
POZIOM B1 (gr. nr 22 i 23)

 

mgr Maria Lentowicz

maryla.lentowcz@gmail.com

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 10:30; WRiTV; ul. Bytkowska 1, s. C-27.
POZIOM B2

14.06.2017 r.; godz.: 10:30; WIiNoM; ul. 75. Pułku Piechoty, Chorzów, s. A/2/05
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

29.06.2017 r.; godz.: 10:30; WRiTV; ul. Bytkowska 1, s. A-19b.
POZIOM B2

20.06.2017 r.; godz.: 10:30; ; WIiNoM; ul. 75. Pułku Piechoty, Chorzów, s. A/2/05
POZIOM B2

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.09.2017 r.; godz.: 10:30; WRiTV; ul. Bytkowska 1, s. A-19b.
POZIOM B2

11.09.2017 r.; godz.: 10:30; ; WIiNoM; ul. 75. Pułku Piechoty, Chorzów, s. A/2/05
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

14.09.2017 r.; godz.: 10:30; WRiTV; ul. Bytkowska 1, s. A-19b.
POZIOM B2

11.09.2017 r.; godz.: 10:30; ; WIiNoM; ul. 75. Pułku Piechoty, Chorzów, s. A/2/05
POZIOM B2

 

mgr Betina Lisoń - Golec

bettinalison@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

14.06.2017 r.; godz.: 12:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2

23.06.2017 r.; godz.: 14:00 - 15:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2017 r.; godz.: 12:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B2

26.06.2017 r.; godz.: 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 371
POZIOM B1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

20.09.2017 r.; godz.: 14:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 360
POZIOM B1 i B2



mgr Marzena Maciejko

marzena.maciejko@us.edu.pl



mgr Irena Malara

irena_malara@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 00:00; WNS; ul. Bankowa 11, stara aula

POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

27.06.2017 r.; godz.: 09:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 369

POZIOM B1

mgr Agata Matuga

agatamatuga@wp.pl

URLOP

 

mgr Krystyna Mendziuk

k.mendziuk@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

19.06.2017 r.; godz.: 11:00 - 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 27)

12.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 12:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 26)

20.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 12:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 147
POZIOM B1 (gr. 25)

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2017 r.; godz.: 10:00; WTL; ul. Jordana 18, s. 204/5
POZIOM B1 (gr. 27)

14.06.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 26)

23.06.2017 r.; godz.: 11:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 25)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.09.2017 r.; godz.: 10:00-12.00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 25, 27)

12.09.2017 r.; godz.: 10:00- 12.00; SPNJO; ul .Bankowa 14, s. 352
POZIOM B1 (gr. 26)

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 354
POZIOM B1 (gr. 25, 26, 27)

 

dr Bogdan Moczko

bogdan.moczko@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 12:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. stara aula
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

22.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 148
23.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 148
26.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 148
POZIOM B2 (wg listy)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

20.09.2017 r.; godz.: 11:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 143
POZIOM B2

 

mgr Iwona Mrozińska

iwona.mrozinska@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 107
POZIOM C1 (grupa USOS: nr 5)

12.06.2017 r.; godz.: 12:00 - 13:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, aula
POZIOM B2 (grupy USOS nr 49, 50, 51)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 107
POZIOM C1 (grupa USOS: nr 5)

14.06.2017 r.; godz.: 11:00 - 13:00; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, 107
POZIOM B2 (grupy USOS nr 49, 50)

14.06.2017 r.; godz.: 13:15 - 14:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, 107
POZIOM B2 (grupy USOS nr 51)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.09.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30;
POZIOM B2

13.09.2017 r.; godz.: 11:00 - 12:30;
POZIOM C1

Data egzaminu ustnego zostanie podana po części pisemnej.

 

mgr Jadwiga Nabielska

j.nabielska@op.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

10.06.2017 r.; godz: 10:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.
Ang. J. Biznesu – Rok I

12.06. 2017 r.; godz.: 12:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.
Ang. J. Biznesu – Rok II

14.06. 2017 r.; godz.: 8:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.

16.06. 2017 r.; godz.: 9:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.

21.06. 2017 r.; godz.: 11:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.

CZĘŚĆ USTNA

10.06.2017 r.; godz.:12:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.
Ang. J. Biznesu – Rok I

12.06.2017 r.; godz.:16:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.
Ang. J. Biznesu – Rok II

16.06.2017 r.; godz.:11:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.

20.06.2017 r.; godz.:12:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s.

 

mgr Lucyna Niedobecka

lucyna.niedobecka@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

16.06.2017 r.; godz.: 10:00 – 11:30; WPiA; ul. Bankowa 11b,  aula 3
POZIOM B2 (gr.28)

16.06.2017 r.; godz.: 11:30 – 13:00; WPiA; ul. Bankowa 11b, aula 3
POZIOM B1 (gr. 29, gr. 30)

20.06.2017 r.; godz.: 10:00 – 11:30; Szkoła Zarządzania;Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty,  s.101 
POZIOM B2 (gr. 29)

20.06.2017 r.; godz.: 11:30 – 13:00; Szkoła Zarządzania; Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty,  s.101 
POZIOM B1 (gr. 31, 32, 33)

CZĘŚĆ USTNA

21.06.2017 r.; godz.: 09:00; SPNJO; ul. Bankowa 14 , s.354
POZIOM B2 (gr. 28) + B1 (gr. 29, 30)

22.06.2017 r.; godz.: 09:30; SPNJO; ul. Bankowa 14 , s. 357
POZIOM B1 (gr. 31)

23.06.2017 r.; godz.: 09:30; Szkoła Zarządzania; ul. 75 Pułku Piechoty , s.106
POZIOM B2 (gr. 29) + B1 (gr. 32, 33)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMAN i USTNA

20.09.2017 r.; godz.: 10:30; SPNJO; ul. Bankowa 14 , s. 357

POZIOM B2 + B1

 

mgr Izabela Olkuska

izabela.olkuska@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 08:30 - 10:00; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 203
POZIOM B1

12.06.2017 r.; godz.: 10:30 - 12:00; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 203
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 09:00; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 112
POZIOM B1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 112

godz.: ok. 12:30; WPiPs; ul. Grażyńskiego 53, s. 112

POZIOM B1



mgr Teresa Pawłowska

bandos@poczta.onet.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

06.06.2017 r.; godz.: 14:00; WNoZ Sosnowiec,  ul.Będzińska , s. 206
POZIOM B2 (30)

23.06.2017 r.; godz.: 13:00; WNoZ  Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 002
POZIOM B1 (gr. 39, 38)

23.06. 2017 r. godz. 10.00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2 (gr. 31, 32) 

CZĘŚĆ USTNA

08.06.2017 r.; godz.: 16:00; WNoZ Sosnowiec, ul Będzińska 60, s. 206
POZIOM B2 (gr. 30)

27.06.2017 r.; godz.: 10:00; WNoZ  Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 206
POZIOM B1 (gr. 39, 38)

26.06.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 352
POZIOM (gr. 31, 32)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul.Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2 (gr. 31, 32)

28.09.2017 r.; godz.: 10:00; WNoZ  Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 206
POZIOM B1 i B2

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2 (gr. 31, 32)

29.09.2017 r.; godz.: 10:00; WNoZ  Sosnowiec, ul. Będzińska 60, s. 206
POZIOM B1 i B2

 

mgr Jadwiga Puławska

jpulawska@interia.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 209
POZIOM B1

12.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:30; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 209
POZIOM B2

CZĘŚĆ USTNA

19.06.2017 r.; godz.: 08:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 209
POZIOM B1 + B2

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA I PISEMNY

18.09.2017 r.; godz.: 08:00; WFil; Plac Sejmu Śl., s. 209
POZIOM B1 + B2

 

mgr Magdalena Rabka

magdallena7@tlen.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

20.06.2017 r.; godz.: 10:45; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 420
POZIOM B2 (gr. nr: 46)

20.06.2017 r.; godz.: 13:00; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 420
POZIOM B1 (gr. nr: 62, 64, 65)

CZĘŚĆ USTNA

27.06.2017 r.; godz.: 11:15; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 214
POZIOM B2 (gr. nr: 46)

27.06.2017 r.; godz.: 9:30; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 214
POZIOM B1 (gr. nr: 65)

27.06.2017 r.; godz.: 12:50; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 214
POZIOM B1 (gr. nr: 64)

27.06.2017 r.; godz.: 14:20; WMFiCh; ul. Bankowa 14, s. 214
POZIOM B1 (gr. nr: 62)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

22.09.2017 r.; godz.: 15:30; SPNJO; ul Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1 (gr. nr: 65, 64, 62)

22.09.2017 r.; godz 17:00 ; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B2 (gr. nr: 46)

CZĘŚĆ USTNA

25.09.2017 r.; godz.: 15:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 357
POZIOM B1 i B2 (gr. nr: 46, 65, 62, 64)

mgr Katarzyna Radzięda

 katarzyna.radzieda@yahoo.com

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 8:00; WBiOŚ; ul. Bankowa 9, aula
Poziom C1 (gr. międzywydziałowa)

12.06.2017 r.; godz.: 10:00; WBiOŚ; ul. Bankowa 9, aula
Poziom B2 (grupy WBiOŚ)

20.06.2017 r.; godz.: 13:00; WNS; ul. Bankowa 11, sala sympozjalna II (III piętro)
Poziom B2 (grupy WNS)

20.06.2017 r.; godz.: 15:00; WNS; ul. Bankowa 11, sala sympozjalna II (III piętro)
Poziom B1 (grupy WNS)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 8:00; WBiOŚ; ul. Bankowa 9, s. 121
Poziom C1 (gr. międzywydziałowa)

14.06.2017 r.; godz.: 9:30; WBiOŚ; ul. Bankowa 9, s. 121
Poziom B2 (grupy WBiOŚ)

23.06.2017 r.; godz.: 8:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 236
Poziom B2 (grupy WNS)

23.06.2017 r.; godz.: 11:30; WNS; ul. Bankowa 11, s. 236
Poziom B1 (grupy WNS)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

22.09.2017 r.; godz.: 8:00; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom B1 (wszystkie grupy)

22.09.2017 r.; godz.: 10:00; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom B2  (wszystkie grupy)

22.09.2017 r.; godz.: 11:30; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom C1

CZĘŚĆ USTNA

22.09.2017 r.; godz.: 13:00; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom B2

22.09.2017 r.; godz.: 14:00; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom B1

22.09.2017 r.; godz.: 15:00; SPNJO; ul. Bankowa 14; s. 352
Poziom C1

 

mgr Barbara Sielańczyk

barbara.sielanczyk@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 10:00; WBiOŚ; ul. Bankowa 9, s. 216
POZIOM B1

12.06.2017 r.; godz.: 12:00; WMFiCh; ul.Bankowa 14, s. 211
POZIOM B1 (Technologia Chemiczna)

14.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 362
POZIOM A2

19.06. 2017 godz.: 09:00; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 205
POZIOM B1 (Kultury Mediów)

19.06. 2017 godz.: 10:45; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 205
POZIOM B2 (Kultury Mediów)

CZĘŚĆ USTNA

13.06.2017 r.; godz.: 10:00; WBiOŚ; ul. Jagiellońska 8, s. B0.1
POZIOM B1 (WBiOŚ + Technologia Chemiczna)

16.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; SPNJO; ul. Bankowa 14, s. 362
POZIOM A2

21.06. 2017 godz.: 09:00; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 206
POZIOM B1 (Kultury Mediów)

21.06. 2017 godz.: 12:00; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 206
POZIOM B2 (Kultury Mediów)

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

26.06.2017 r.; godz.: 10:00; WBiOŚ; ul. Jagielońska 28, s. B0.1
POZIOM B1 (WBiOŚ)

18.09. 2017 godz.: 09:45; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 205
POZIOM B1 (Kultury Mediów)

18.09. 2017 godz.: 11:30; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 205
POZIOM B2 (Kultury Mediów)

CZĘŚĆ USTNA

27.06.2017 r.; godz.: 09:00; WBiOŚ; ul. Jagiellońska 28, s. B0.1
POZIOM B1 (WBiOŚ)

19.09.2017 r.; godz.: 09:00; SPNJO; WFil.; Pl. Sejmu Śl., s 206
POZIOM B1 i B2 (Kultury Mediów)

dr Maria Stec

maria.stec@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2017 r.; godz.: 8:00; WArt.; ul. Bielska 62, Cieszyn s. 13
POZIOM B2 (Gry)

13.06.2017 r.; godz.: 10:00; WArt.; ul. Bielska 62, s. 13
POZIOM B1 (Muzyka)

CZĘŚĆ USTNA

13.06.2017 r.; godz.: 12:00; WArt.; ul. Bielska 62, s. 13
POZIOM B2 (Gry)

13.06.2017 r.; godz.: 13:00; WArt.; ul. Bielska 62, s. 13
POZIOM B1 (Muzyka)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 8:00; WArt.; ul. Bielska 62, s. 13
POZIOM B 2 (Gry)

18.09.2017 r.; godz.: 10:00; WArt.; ul. Bielska 62, s. 13
POZIOM B1 (Muzyka)

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 12:00; WArt.; ul. Bielska, s. 13
POZIOM B2 (Gry)

18.09.2017 r.; godz.: 13:00; WArt.; ul. Bielska, s. 13
POZIOM B1 (Muzyka)

 

mgr Marzena Tofilska

marzena.tofilska@us.edu.pl

CZĘŚĆ PISEMNA

dd.mm.rrrr r.; godz.: 00:00 - 00:00; Wydział; ul. s.

POZIOM

CZĘŚĆ USTNA

dd.mm.rrrr r.; godz.: 00:00 - 00:00; Wydział; ul. s.

POZIOM

mgr Jadwiga Węgrzyn

jadwiga.wegrzyn@us.edu.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 203
POZIOM B1 (KPiK)

12.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 203
POZIOM B2 (KPiK)

13.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 10:00; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18
Filologia słowiańska, II rok

14.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18
Filologia słowiańska, I rok

CZĘŚĆ USTNA

19.06.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 203
POZIOM B1 (KPiK)

19.06.2017 r.; godz.: 10:00 - 11:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 203
POZIOM B2 (KPiK)

 

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

18.09.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 201
POZIOM B1 i B2 (KPiK)

20.09.2017 r.; godz.: 08:00 - 09:30; WFil. (Sosnowiec); ul. Grota-Roweckiego 5, s. 2.18 lub 3.61
Filologia słowiańska, I i II rok

CZĘŚĆ USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 10:30; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 201
POZIOM B1 i B2 (KPiK)



mgr Iwona Wiąk

iwona.wiak@o2.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06.2017 r.; godz.: 08:00; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s.
POZIOM B1

12.06.2017 r.; godz.: 11:00; WPiPs.; ul Grażyńskiego 53, s.
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

19.06.2017 r.; godz.: 08:00; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s.
POZIOM B1

12.06.2017 r.; godz.: 11:00; WPiPs.; ul Grażyńskiego 53, s.
POZIOM B1

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

18.09.2017 r.; godz.: 08:00; WFil.; Plac Sejmu Śl. 1, s. 201
POZIOM B1


mgr Iwona Wojtala

iwona.wojtala@gmail.com

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

13.06.2017 r.; godz.: 10.30; WIiNoM, Sosnowiec; ul. Żytnia 10, s. 126
POZIOM B2 (grupa 52)

CZĘŚĆ USTNA

14.06.2017 r.; godz.: 09:30; WIiNoM, Sosnowiec; ul. Będzińska, s. 222
POZIOM B2 (grupa 52)

 

mgr Simona Wojtyga

swojtyga@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

17.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; WNS; ul. Bankowa 11, s. 138
II ROK - Studenci zaoczni

20.06.2017 r.; godz.: 11:30 - 13:00; WNS; ul. Bankowa 11, alua "nowa"
POZIOM B2

20.06.2017 r.; godz.: 13:00 - 14:30; WNS; ul. Bankowa 11, alua "nowa"
POZIOM A2

22.06.2017 r.; godz.: 09:00 - 10:30; WNS; ul. Bankowa 11, alua "nowa"
POZIOM B1

CZĘŚĆ USTNA

23.06.2017 r.; godz.: 09:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 138
POZIOM B2

29.06.2017 r.; godz.: 09:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 138
POZIOM A2

29.06.2017 r.; godz.: 10:30; WNS; ul. Bankowa 11, s. 138
POZIOM B1

 

mgr Anna Wolska

emet17@wp.pl

I TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA

12.06 .2017 r.; godz.: 9.30 - 11:00; WYDZIAŁ ;WNS ul. Bankowa 11, s. 137.
POZIOM B1/B2

CZĘŚĆ USTNA

14.062017 r.; godz.: 15:00; WNS ul. Bankowa 11, s. 137
POZIOM B1/B2

16.06.2017 r.; godz.: 08:00; WYDZIAŁ; ul Bankowa 11, s.  137
POZIOM B1/B2

II TERMIN

CZĘŚĆ PISEMNA i USTNA

12.09.2017 r.; godz.: 9:30 - 11:00; WNS; ul. Bankowa 11, s. 137
POZIOM B1/B2